משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח

עלינו

דף הבית / עלינו

ברוכות הבאות ל- Uliana, מותג ישראלי לבייבי שלך.
חנות מותג הכי איכותית, הכי משפחתית, הכי כייפית, הכי שיקית וסטייל שיש!!!

קצת על מי שעומד מאחורי המותג:

נעים להכיר, קוראים לי קטיה ואני אמא לשלושה ילדים- תאומים דוד ומייקל בני 3 וגוזלית קטנה אוליאנה בת שנה.
בהשראתם ובזכותם קם המותג.
למדתי הרבה בשלוש שנים האלה בכל נושא עולם ילדים. מה ילדים הכי אוהבים, עם איזה לבוש הכי נוח להם, מה מרגיע אותם ועוד. עולם שלם שחקרתי ללא הפסקה במשך שלוש שנים.
בצל הקורונה ועם שלושה תינוקות שרצים סביבי כל היום, סוף סוף הקמתי את המותג שכל כך הרבה זמן תכננתי אותו.

אז איך הכול התחיל?

עוד אז, אי שם לפני שלוש שנים כבר כשהתאומים נולדו, ישר ידעתי שאני הולכת להקים מותג לתינוקות, ישר עלה לי הרעיון וישר בער בי הרצון ללמוד עוד ולהתנסות בעולם הזה. כבר אז ידעתי שאני הולכת להקים מותג עם הדברים הכי שווים, הכי מיוחדים, הכי סטייל והכי איכותיים שיש לבייבי, כאלה שכולם יגידו עליהם “ואווווו”!

אז כמו שכבר בטח הבנתן, המותג נקרא על שמה של בתי הקטנה, אוליאנה. רק אחרי שאוליאנה נולדה והתנסיתי גם בעולם הבנות, הרגשתי שזהו עכשיו זה הרגע המתאים, ועכשיו אני מוכנה להקים את הבייבי החדש. הרגשתי שיש לי כבר את כל הידע שאני צריכה . שאני כבר יודעת מה אני רוצה ואיך אני רוצה את זה.

אז אחרי הרבה תכנון, הרבה השקעה, הרבה שיחות עם יצרנים שונים ברחבי העולם, הרבה התנסויות, דוגמיות… סוף סוף בחרתי את המוצרים שאני הכי מאמינה בהם!
כל מוצר נבחר בפינצטה ככה שיהיה הכי מושלם עבור הבייבי שלך, ככה שתהיי הכי מאושרת כשתקבלי אותו והכי תתחברי, בדיוק כמו שאני התחברתי.

חשבתי על הכול עד הפרט האחרון, מסוג הבד של המוצרים ועד לעיצוב האריזה, ככה שכל החוויה שלך תהיה הכי מושלמת ובלתי נשכחת ובעיקר שתדעי שרכשת את ההכי טוב עבור הבייבי שלך.

מאוד חשוב לי בראש ובראשונה לספק לך מוצרים באיכות העליונה ולהעניק לך את השירות הכי אישי והכי מקצועי שיש.

 

כבר לא יכולה להתאפק שתתנסי במוצרים בעצמך!